Анти искачи ограда

Краток опис:

Спецификација ограда Анти безбедност е совршен систем на ограда безбедност. Блиските мрежа се користи во затворите и други сигурно објекти како што е практично невозможно да се искачи. Блиските мрежа исто така значи дека оградата е многу тешко да се намали со ништо, но алат. Системот за високо ниво на безбедност мечување неодамна е развиена за да се направи побезбеден од било кога. Панелот се прекриена со тешка категорија менгеме бар, кој нуди место за потпора за да го исклучите награда. Системот на ...


детали за производот

Тагови производ

спецификација

Анти безбедносна ограда е совршен систем на ограда безбедност. Блиските мрежа се користи во затворите и други сигурно објекти како што е практично невозможно да се искачи. Блиските мрежа исто така значи дека оградата е многу тешко да се намали со ништо, но алат.


Системот за високо ниво на безбедност мечување неодамна е развиена за да се направи побезбеден од било кога. Панелот се прекриена со тешка категорија менгеме бар, кој нуди место за потпора за да го исклучите награда. Системот, исто така, нема да се отстрани гарнитура панели значи дека не може да се отстрани со ќе биде натрапниците.


Системот, исто така, користи цилиндрични агол мислења што значи дека оградата може да работи надвор на секој агол, што значи дека оградата е лесно да се инсталира во речиси секоја ситуација.

ограда модел висината на оградата  опсег (mm) ширината на панел  опсег (mm) жица Кол  опсег (mm) решетката отворот (mm) Вид на пост големина (mm)

358 ограда

Анти-искачувањето ограда

800-2500 2000-3100 3,0-5,0 12,6 * 76,2 квадратни пост: 60 * 60, 80 * 80
12,5 * 75 Ц пост 60 * 80mm
25 * 75 H пост: 44 * 100
популарна големина панел 1800 * 2400 2100 * 2400 2400 * 2400 2475 * 3100 2200 * 2800
популарна големина пост 60 * 60 * 2.0 (THK) 60 * 80 * 2.0 (THK) 60 * 60 * 2.2 (THK) 60 * 60 * 2.5 (THK) 60 * 80 * 2.2 (THK)
површински третман 1. црна жица заварени тогаш топло-натопи само поцинкуван
2. поцинкувана со тогаш прав обложен
3.Galvanized со тогаш ПВЦ обложени 


Мин цел: 100PCS

Начин на плаќање: 30% ТТ како припејд, а потоа ја плати биланс во очите на копија од БЛ.

Набавка способност: 400TON / месец

Време на испорака: 30

Пакети: палети


цртеж   
Пакување и испорака
Анти искачи ограда
Анти искачи ограда
Анти искачи ограда
Анти искачи ограда
Проект

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи