декоративни ограда

Краток опис:

Specification Appealing curvaceous design Reinforcing V-bends See-through panels Sleek panels without top rail and bulkiness Versatile post and flange system Brackets and hardware for all installation Min order: 100PCS Payment terms: 30%TT as prepaid, then pay the balance at sight of copy of BL. Supply ability: 400TON/MONTH Delivery time: 30 Packages: Pallet Drawing    Packing & Delivery ...


детали за производот

Тагови производ

спецификација

Привлечен дизајн curvaceous

Армирање V-се наведнува

Проѕирни панели

Тенок панели без врвот железнички и bulkiness

Разновидни пост и да ги прирабница систем

Голема заграда и хардвер за сите инсталација


Мин цел: 100PCS

Начин на плаќање: 30% ТТ како припејд, а потоа ја плати биланс во очите на копија од БЛ.

Набавка способност: 400TON / месец

Време на испорака: 30

Пакети: палети

цртеж   
Пакување и испорака
Проект

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи