кула Ограда

Краток опис:


детали за производот

Тагови производ

спецификација

зграда Ограда, како ефективни мечување безбедност, забрана изглед, својствени сила и висока отпорност на штета се направи зграда мечување еден од најдобрите избори за заштита на просторијата.

Дизајнирано со мазна површина, ригидност структура, остри цевчиња и тесни бледо проред, зграда огради се смета за нормално да биде тешко, дури и невозможно да се искачи, пречекоруваат, го дофати и да се добијат нога-чекање. Притоа, ефективна одвраќа би да биде натрапниците и trespassers, го штити вашиот средства, канцеларија и фабрика од оштетувања.

 

тип Пале големина Пале Дебелина Висина ширина агол железничка пост пост должина
Палес-L 30X3040X40 40x40 50x50 3,0-6,0 1800 2750 L40X40X4.0

L50X50X4.0

L50X50X5.0

L50X50X6.0

IPE100x55

IPE120x74

SHS80x80x3.0

SHS100x100x3.0

2400
2100 2700
2400 3000
3000 3700
4000 4700

 

 

image.png

 

Мин цел: 100PCS

Payment Terms:

Набавка способност: 400TON / месец

Време на испорака: 30

Пакети: палети

 

Кула мечување е најпопуларниот избор за локации кои бараат повисоко ниво на безбедност и вандал отпор, и може да се види заштита на просториите на многу различни видови во Велика Британија. Челик зграда мечување е особено популарен за училиштата и индустриски капацитети поради неговата висока отпорност на штета и фактот дека тоа е толку тешко да се искачи.

 

Како добавувачи кула мечување, Anping Каунти Хуа Guang понудата и стил делот W на зграда мечување и стил делот Г од зграда мечување, со интегритетот на оградата на зграда се одржува од страна на две хоризонтални шини кои се користат како стандард во зграда огради до на висок три метри. Сепак, можеме да снабдување други височините на зграда мечување како што се бара

 

цртеж
Packing & Delivery
кула Ограда
кула Ограда
кула Ограда
кула Ограда
Project

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи