Tower Fence

Përshkrim i shkurtër:


Detail Product

Produkt Tags

Specifikim

Fence Rrethojë, si gardh efektiv të sigurisë, paraqitja ndalues, forca e natyrshme dhe rezistencë të lartë të dëmit të bërë rrethojë Fencing një nga zgjidhjet më të mira për mbrojtjen e premisë.

Designed me sipërfaqe të qetë, struktura ngurtësi, dhëmbë të mprehtë dhe ndarje të ngushtë të zbehtë, gardhe Palisade konsiderohen normalisht të jetë e vështirë edhe e pamundur që të rritet, pushtoj, kapje dhe për të fituar këmbë-mbajtur. Në këtë mënyrë, ajo Deters efektive do të jetë ndërhyrës dhe shkelës, mbron pasuritë tuaja, zyra dhe fabrika nga dëmtimet.

 

lloj madhësia Pale Trashësia Pale lartësi gjerësi Angle hekurudhor post Post Length
Pales-L 30X3040X40 40x40 50x50 3,0-6,0 1800 2750 L40X40X4.0

L50X50X4.0

L50X50X5.0

L50X50X6.0

IPE100x55

IPE120x74

SHS80x80x3.0

SHS100x100x3.0

2400
2100 2700
2400 3000
3000 3700
4000 4700

 

 

image.png

 

Min urdhër: 100PCS

Payment Terms:

Aftësia Furnizimi: 400TON / MUAJ

Kohë për dorëzim: 30

Paketat: paletë

 

Tower skermë është zgjedhja më popullore për vende që kërkojnë një nivel më të lartë të sigurisë dhe rezistencës vandal, dhe mund të shihet mbrojtjen lokalet e shumë llojeve të ndryshme në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar. Çeliku Rrethojë skermë është veçanërisht popullor për shkollat ​​dhe zonat industriale për shkak të rezistencës së saj të lartë dëmit dhe për faktin se ajo është aq e vështirë të rritet.

 

Si furnizuesit kullë skermë, furnizim Anping Qarkut Hua Guang dy W seksioni stilin e gardh Rrethojë dhe D seksioni stilin e Rrethojë gardh, me integritetin e gardhit Rrethojë duke u mbajtur nga dy binarët horizontale që përdoren si standart në gardhet Palisade deri për tre metra të lartë. Megjithatë, ne mund të furnizimit me lartësi të tjera të rrethojë gardh siç kërkohet

 

vizatim
Packing & Delivery
Tower Fence
Tower Fence
Tower Fence
Tower Fence
Project

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products